Dijeta za muškarce

Ne samo da žene brinu o svojoj slici i ishrane za mršavljenje, i dalje raste broj mladih, kako u naše vreme, zdrav i atraktivan izgled igra važnu ulogu u životu ekspert i tajanstven. Da vodi zdrav način života, samo nekoliko malih promena u dnevnoj ishrani. Dijeta za momke ne treba da bude ni oštrim, ni uniformi, ali pravilna ishrana, svakako će pomoći ljudima da dobiju atraktivne tela, kao i za borbu protiv vellness. Dakle, kako treba da izgleda maska za mršavljenje za muškarce?

Fizička aktivnost

Fizička aktivnostVežba samo po sebi nije dovoljno da žive zdrav život. Za početak, da se postepeno transformiše svoje potrošačke navike. Pre svega, Gospodo, mora da pokaže telo, međutim, da jedu male delove hrane redovno-4-5 puta dnevno. Kuvanje jela ujutro, promeniti debelo meso (slanina, svinjetina, pite) svetlo: mesa, živine ili stavki, ribe, sireva, žuta promenio na belo, i bun kajzerki sa hlebom prekrupa ili Graham. Mnogi ishrana obiluje povrćem i voćem, koje moraju postojati u svakom jelu. U sendviči, možete da dodate krastavac ili paradajz. Takođe je vredno uče, jedu salate. Oni ne samo zdrav i uravnotežen, ali i veoma ukusno. Zdrava dijeta vam omogućava da grickanje između obroka, samo povrće. Sirova šargarepa će biti odličan przegryzką. Takođe, imajte na umu da povrće su ne samo małokaloryczne, uključuju mnogo vitamina i vlakana, koji kontroliše funkcije creva, smanjuje osećaj apetit, a takođe poboljšava rast biljaka bakterija u traktu. Broj vlakana u ishrani može da bude poboljšan uključivanjem ga u hranu mekinje, semenke, orahe ili žitarica.

Divna ideja i različite priprema smeše za jutarnje obrok– integriruйte vaš omiljeni žitarice, suvo grožđe, sušene brusnice ili sveže voće. Za muškarce koji imaju problema sa viškom težine, to može biti odnodnevnoe gladovanje. Ne jede ili tečnost dijeta omogućava detoksikaciju i početi efikasan program za smanjenje težine. Plan detoks dijeta podrazumeva potrošnju isključivo tečnosti, prirodni čajevi, sokovi i alkoholna pića. Može da se kuva povrće brev 2 šargarepe, 3 pietruszek, 3 luk, koren celera, 2  i 1 kg krompira na pari u svojim kaput. Proizvod ubrzava iritativna, a takođe olakšava varenje. Dobar ručak za čoveka, to je malo paradajz supa, ćufte od govedine, heljde, kao i salata od cikorije; ječma supa, krmenadle sa jabukom, krompir i kupus je primer arhitekture; supa, pljeskavice od pilećeg filea sa pirinčem i salata od kineskog kupusa, kao i to kompot od stakla. Lečenje-sada, vaš jelo je sigurno da bude alkoholičar pije jogurt i voće, sendvič od ražanog hleba sa džemom od šljiva, salata od paradajza i luka.

Posledice smeća ishrane

Posledice smeća ishraneMuškarci su posebno osetljivi na bolesti povezane sa gojaznošću i prekomernom težinom. Kardiovaskularne bolesti (ateroskleroza, hipertenzija bolest koronarne kardiovaskularne bolesti) su vodeći uzrok smrtnosti među momke. U težak trening telo stvara mnogo slobodnih radikala, koji inače pravilno brzo neutrališe anti-oksidantov – oni mogu da stvore mnoge bolesti, uključujući rak. Stoga, dijeta za muškarce plan treba da bude bogata jedinjenja, kao što su polifenoli, flavonoida koji se nalaze u povrću, voću, kao i-čaj. Pored toga, studije pokazuju da je rak prostate, ćelije raka debelog creva mnogo više tipičnih za gojaznih ljudi u poređenju sa mišića. Tučnыe ljudi često imaju problema sa produktivnost, kao i čiste i sterilne. Podigao mase tela je takođe izvor degenerativne promene mišićnog sistema (distrofije zglobova, nazad), a takođe dodatno može da donese oko bubrega, kao i odbija jetru. Štetne dijete za muškarce koja se ogleda u studiji. pokazuje da je gojaznost u Poljskoj,-to je pre svega problem muškarci, a ne žene.

Među osobama uzrasta 15-49 godina, 10% više momaka nego dame, gojazne. Meni za momke Jutro obrok bi trebalo da bude mnogo bolje bogatobiałkowy proizvod životinjskog porekla, na primer, jaja, posno meso, sir, mleko, jogurt. Izvor ugljenih hidrata treba da se hleb od celog zrna ili zrna u obliku žitarica. Stoga, povrće može da se konzumira u obliku salata ili salata. Za ove kafe, zeleni čaj, čaša soka od grejpfruta ili kakao. Drugi jutro obrok bi trebalo da bude lako, a takođe i zdrav u isto vreme. neke velike jogurt sa musli ili voćna salata (banana, mandarinski kineski, jagode, grožđe), kao i parče hleba chrupkiego. To je dodatno preporučuje korišćenje pirinač sa voćem, kao i kafa bez šećera, čaj ili sok. Ručak– da bi vitak broj, morate da smanjite masne stvari. Za ove masti i visoke kalorija meso zameni masnu piletine ili ribe. Zatim, supe i sosovi zadebljanja sa brašnom, ne ru.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *